• Milí žiaci!
              Pripravujete si už masky? Ja viem ,že niektorí ani nemusia, ale 12.2. 2010 bude mať naša škola karneval. Najkrajšie masky budú odmenené cenami.Mládežníci pripravili pre Vás množstvo súťaží a super hudbu.
              Teším sa na spoločnú zábavu žiaci a mládežníci.
              Jarmila Tesková
            • Zimné cvičenie v prírode

• 28.01. 2010 sa ide do prírody na zimné cvičenie. Vyzbrojte sa sánkami, klzákmi, horúcim čajom a veľkou desiatou a hurááá do prírody.
            • Odkaz tretiakom od triednej učiteľky

• Milí moji tretiačikovia, mrzí ma, že som nebola s Vami pri vianočnej rozlúčke. Ako moc som chcela, ako moc mi bolo za Vami smutno, nemohla som prísť. Zdravie je totiž to najhlavnejšie a keď ho nemáte, nemáte nič. Často som Vám o tom rozprávala. Tak si dávajte počas prázdnin na seba veľký pozor. Ďakujem rodičom, ktorí Vás pripravovali na vystúpenie na vianočnú besiedku, šili Vám kostýmy a vystúpenie sa nekonalo. Nebojte sa, vystúpite po prázdninách.
              Želám Vám detičky moje zlaté, aj Vašej rodine, veľa zdravia, šťastia v Novom roku.
              Je mi za Vami smutno. P. uč. Gabika
            • Súťaž o najzdravšiu triedu

• Všetky triedy našej školy sa prihlásili do celoslovenskej súťaže o najzdravšiu triedu. Monitorovala sa chorobnosť tried od 5.10.do 20.11. 2009. Najzdravšia treda našej školy bola tretia trieda, ktorá vymeškala len 43 vyučovacích hodín. No ako sa ukázalo na celoslovenské víťazstvo to nestačilo a súťaž o najzdravšiu triedu sme nevyhrali. Zlosovanie prebiehalo práve na Mikuláša, preto sme tajne dúfali,že Mikuláš donesie aspoň nejaký darček jednotlivcom z našej školy, lebo vyhrať rekreačný pobyt s rodičmi na víkend, alebo snowboard či futbalovú alebo volejbalovú loptu nie je na zahodenie. No možno na budúce o rok, alebo v nejakej novej súťaži.
            • Mikuláš v škole

• Dnes nás navštívil Mikuláš s čertmi a anjelmi.
              Všetci žiaci, ktorí celý polrok v škole vymýšľajú, skončili vo vreci u čerta. Tí, ktorí v škole ako tak poslúchali, boli odmenení.
              Príďte aj nabudúce.
              Foto nájdete v galérii.
            • Konto Orange

• Hurááá, hurááá!
              Naša pani učiteľka Bieliková opäť získala grant vo výške 1 500.-€ prostredníctvom grantového programu Školy pre budúcnosť, prostredníctvom ktorého Orange podporuje pozitívne trendy vo vzdelávacom systéme, ktoré umožnia deťom rozvíjať ich talent a zručnosti, získavať informácie zaujímavým a interaktívnym spôsobom a prejaviť svoju osobnosť.
              Tretiaci tešte sa!
              Moje poďakovanie patrí pani učiteľke Bielikovej aj ostatným, ktoré podobné projekty tiež predložili, avšak neuspeli.
              Mgr. Tesková Jarmila , riaditeľka ZŠ
            • Vianočný koncert s účastníčkou Československej super star

• Aby sa nám v pohodičke odchádzalo na vianočné prázdniny, príde nám zaspievať účastníčka tohtoročnej superstar. Meno ešte neprezradíme. Žiaci si zaspievajú so skutočnou speváčkou, ktorá už okúsila ,,čaro,, showbiznisu. Srdečne Vás pozývame, ak sa budete usmievať možno budete s nami i v telke. Tešíme sa!!!!!!!!
            • Mikuláš v škole

• Halóóóó,
              počul som stažnosti.
              Čo teraz, keď mám plné vrece sladkostí?

Dobrým žiakom nadelím,
              tých horších do vreca zatvorím.

Čakajte ma v piatok,
              veď vtedy mám sviatok.
              So sladkosťami sa rozdelím,
              každému z Vás nadelím.

Váš Mikuláš
            • Elá Hop

• Tešíme sa!
              Dnes o 13,00 sa so žiakmi našej školy bude zabávať známa dvojica Elá HOp.