• Naša škola sa umiestnila v TOP 3 v súťaži Jazykový WocaBee šampionát!

• Žiaci triedy 4.ročníka získali 3.miesto v precvičovaní slovnej zásoby v okresnom kole súťaže.

V októbri sa žiaci našej školy zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu.Jedná sa o tretí ročník súťaže v učení slovíčok cudzieho jazyka, v ktorom medzi sebou súperia študentivšetkých cudzích jazykov od základných škôl až po gymnáziá, a to nielen naSlovensku, ale aj v susednej Českej republike.Šampionát prebieha výhradne online, v inovatívnej aplikácii na učenie cudzích slovíčok  s názvom WocaBee.Celkovo sa do súťaže zapojilo celkovo takmer 60 000 žiakov!V našom okrese sa na krásnom 3.mieste umiestnili žiaci našej školy, konkrétne trieda: 4.ročník 21/22,ktorú vedie p. uč. Kompaníková. V súťažnom období 20.10. - 29.10.2021nahrali denne v priemere 166 bodov (tzv. WocaPoints) na žiaka.Žiaci v aplikácii získavajú body iba za správne odpovede pri precvičovaní slovíčok.Ďakujeme im za skvelú reprezentáciu školy a srdečne gratulujeme!