• Školské aktivity staré

• Burza Orange THE END

• Na našej škole prebieha od 26. mája - 1. júna 2010 Burza - Orange. Táto akcia je pokračovaním projektu Orange, ktorý napísala a zároveň aj vyhrala p. uč. Mgr. G. Bieliková spolu so svojou triedou. Keďže je momentálne dlhodobo PN, pri realizácii tohto projektu pomáha p. riaditeľka Mgr. J. Tesková a p. uč. Mgr. K. Kardošová. Burzu sponzorsky podporil p. Jaroslav Bielik, ale i samotné deti, ktoré venovali na tento účel rôzne hračky. Výťažok z tejto akcie pôjde na školské a iné pomôcky pre deti z detského oddelenia NsP v Považskej Bystrici.   Tie im osobne odovzdajú naši tretiaci ako pozornosť ku dňu detí.

Žiaci našej školy boli pomocou tretiakov zapojení do úžasnej akcie, ktorá má hlbokú myšlienku:

"pomôcť, tým ktorí to potrebujú!".

Niektorí si vyskúšali samotnú prácu s výdajom €, kde si precvičili matematiku. A samotná obsluha a komunikácia pri manipulácii s tovarom nieje tiež jednoduchá. ;) Žiaci kupovali dekorácie, bižutériu, obrazy, hračky či už pre seba alebo pre svojich najbližších. :) Nahliadnite do fotoalbumu a uvidíte zápal nakupovania, ktorý pozná najmä ženské pokolenie. :D

Srdečne pozývame aj Vás na nákup zaujímavých dekorácii a iných vecičiek od výmyslu sveta!!!

Jáááááááááááááj-

to bol ale krásny deň. 1. 6. 2010

DEŇ DETÍ !!! Užili ste si ho? My sme sa mali dnes fantasticky.

Burzu Orange sme dotiahli do konca, ale treba napísať, že úspešne!!! :) Deti  z detského oddelenia NsP v Považskej Bystrici si vychutnali do sýta štedrosť našej školy. Z finančného výťažku BURZA projektu Orange sme zakúpili a osobne priniesli školské pomôcky deťom, ktoré trávia posledné týždne školského roka v  priestoroch nemocnice. ;( Priniesli sme im spolu s p. riaditeľkou Mgr. Jarkou Teskovou a dievčatami z tretieho ročníka ( Katkou Bútorovou,  Máriou Dvorščíkocou, Maťou Figurovou  a Katkou Jakubechovou) pastelky, fixi, papier, omaľovánkyplyšové hračky venované deťmi našej školy a sladkosti. Radosť v detských očkách bola naopísateľná,:P niekedy stačí naozaj málo a svet sa zmení k lepšiemu.

Celú akciu sme príjemne zakončili spolu s našimi dievčatami- tretiačkami v kaviarni pri čálke horúcej čokolády s kopou šľahačky a pestrofarebnými slamkami.  ( mňam)

Ďakujem p. super riaditeľke Mgr. Jarke Teskovej, bez jej podpory by sme sa ďaleko nedostali, ďalej p. šikulke učiteľke Mgr. Gabike Bielikovej, ktorá nás zasvätila do tajov projektu Orange, úžasným deťom našej školy, ktorých fantázia nemá konca kraja a kolektívu sestričiek z detského oddelenia v NsP v Považskej Bystrici.

Mgr. Katarína Kardošová.