• Pedagogické dokumenty

• Zamestnanecká súťaž

• Zamestnanecká súťaž Zlepši svoju školu 2022
            • Pre všetkých našich zamestnancov a spolupracovníkov máme 0-tý ročník súťaže Zlepši svoju školu .

V tejto súťaži vyhráva každý, kto má dobré nápady.

Tvojou kreatívnou súťažnou úlohou je navrhnúť zlepšenie výchovno-vzdelávacieho procesu v našej škole.

Nezabudni si prečítať stanovy súťaže kde sa dozvieš čo môžeš vyhrať. Stanovy nájdeš TU.pdf

• Zamestnanecká súťaž LETNÁ ŠKOLA 2022
            • Pre všetkých našich zamestnancov a spolupracovníkov máme ďalší ročník súťaže Zlepši svoju školu.

V tejto súťaži vyhráva každý, kto má dobré nápady a je ochotný zapojiť sa do organizácie aktivít na  vyrovnanie rozdielov vo vedomostiach, zručnostiach a spôsobilostiach žiakov, vrátane žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia, príprav pokrmov a stravovanie účastníkov Letnej školy.

Tvojou kreatívnou súťažnou úlohou je zapojiť sa do aktivít Letnej školy 2022.

Nezabudni si prečítať stanovy súťaže kde sa dozvieš čo môžeš vyhrať. Stanovy nájdeš TU-LS.pdf

• Zamestnanecká súťaž "90 ročná mladica"
            • Pre všetkých našich zamestnancov a spolupracovníkov máme ďalšiu súťaž  Zlepši svoju školu. V tejto súťaži vyhráva každý, kto má dobré nápady a je ochotný zapojiť sa do prípravy a organizácie  oslavy pri príležitosti 90 výročia školy.  Tvojou kreatívnou súťažnou úlohou je zapojiť sa ! Nezabudni si prečítať štatút súťaže kde sa dozvieš čo môžeš vyhrať!

• Zamestnanecká súťaž- Zamestnanec mesiaca
            • Cieľom súťaže je motivácia zamestnancov  ZŠ a ekonomického oddelenia obce za účelom zvýšenia ich produktivity práce, osobného rozvoja zamestnancov, rozvoja dôslednosti a svedomitosti v plnení pridelených úloh a podpory ich samostatného a pragmatického myslenia.

ZS_zamestnanec_mesiaca.pdf

• Zamestnenec mesiaca 2/2023
            • Cieľom súťaže je motivácia zamestnancov ZŠ za účelom zvýšenia ich produktivity práce, osobného rozvoja zamestnancov, rozvoja dôslednosti a svedomitosti v plnení pridelených úloh a podpory ich samostatného a pragmatického myslenia. Statut_ZS_2_2023.pdf